ViOn
DAC 1904 - FC ViOn Aranyosmarót
Niké Liga, 15. forduló • szo 25.11.2023, 15:03 • MOL Aréna
Gólok: 39. Vitális 1:0 , 42. Goure 2:0 , 70. Barišić 3:0
Játékvezető: Erik Gemzický • Asszisztensek: Milan Štrbo, Pavel Jánošík • Néző: 4119
91
Megvan a győzelem, mevan a három pont, szólt a hármas sípszó. Jövő héten Besztercebányán folytathatjuk a pontgyűjtést. Hajrá DAC!
90
Egy percet pakol a bíró a meccsre.
90
Szép foci! Két cserejátékos mutatta meg, milyen szép játék is a futball. Ramadan hosszú labdáját RedŸić előbb megszelídíti, majd tol rajta párat, és tüzel. Sajnos azonban mellé megy a labda, de az akció tapsot kap a lelátóról.
89
Percek óta nincs veszélyben egyik kapu sem. Hamarosan pedig lecseng a mérkőzés, és jöhet a három pont ünneplése.
85
Mindkét edző kihasználta mind az öt cserelehetőségét. Kevesebb mint 5 perc van már csak hátra a rendes játékidőből. Teljes bizonyossággal kijelenthetjük, hogy győzelemmel mutatkozik be a DAC kispadján Xisco Munoz. Csak így tovább, senor!
84
Csere a FC ViOn Zlate Moravce-nél/nál:
lemegy Mondek, bejön Švec.
79
A cseréket megelőzően egy nagyon szépen kidolgozott helyzet végén Káčer lapos lövése kerülte el centiméterekkel a kaput.
79
lemegy Čerepkai, bejön Mijić,
lemegy Sluka, bejön Nsumoh.
75
Ramadan szépen hozza lövőhelyzetbe magát. Erős lökete végül elhal Knobloch kapus kezében.
75
Andzouana lecserélésével Dimunra kerül a kapitányi karszalag.
74
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál:
lemegy Andzouana, bejön RedŸić.
73
Brenkus tüzel a bal kapufa mellé az ellenkező oldalon.
70
Már hárommal vezetünk! Ezúttal is Andzouana nyesett a labda alá, bal lábas beadása megpattant ugyan egy védőn, de végül így lett jó Berišićnek, aki a gólvonaltól egy méterre állva nem hibázott – 3:0
70
A Dunaszerdahely gólt szerzett!
Gólszerző BARIŠIĆ.
69
4119-en váltottak ma jegyet a MOL Arénába. Köszönjük!
67
Ramadan szabadrúgásból a hosszú sarokra lövi a labdát, ahol Brunetti tud fejelni, de csak mellé.
60
Sluka haramdaszor is elvéti! Ismét gólt lőhetne a vendégcsapat, egy előreívelt labdát irányít a kapu felé Sluka – pontatlanul. Ha mindhárom helyzete bemegy, már egy góllal vezetne a ViOn.
56
lemegy Čermák, bejön Ramadan,
lemegy Vitális, bejön Káčer.
55
Ismét Sluka! Nincs a helyzet magaslatán a védelmünk, Sluka ezt ki is használja, és rúg egy kapufát. Kis időn belül ké gólt isz szerezhetett volna.
53
Eddigi legnagyobb helyzetét hagyja ki az Aranyosmarót. Egy jobbról viszatett labdával Sluka bombagólt rúghatott volna, de fölé küldte. Köszönjük meg neki! Nincs szépítés.
52
Eshet vagy fújhat szél, mi mindig itt leszünk – hírdeti egy transzparens a B-középben már a meccs elejétől.
49
Lehetőséghez jut a ViOn. Nagy fejesét azonban magabiztosan védi Popović.
46
Elkezdődött a második félidő.
45
Befejeződött az első félidő.
42
Ez most már bejött! Sokszor látott figura, amely most góllal végződik: Andzouana magas passzát Goure fejjel juttatja a kapuba – 2:0
42
Gólszerző GOURE.
39
Pinto a 16-osba dobja be a labdát, ahol Vitális kapásból tüzel a hosszú sarokba – 1:0
39
Gólszerző VITÁLIS.
35
Trusa hozza zavarba a vendégvédelmet, három ember mellett próbálkozik a beadással, amely Čonka kezén vált irányt, Gemzický játékvezető szerint azonban vétlen kezezésről van szó, és továbbot int.
31
Andzouana ezúttal jól megnézte, hoa adja a labdát, meg is találta vele Trusa fejét, akin nem volt védőjátékos. Fejessel próbálkozott, a hosszú sarkot vette célba, a labda végül elkerülte a kaput.
26
Ez viszont most veszélyes volt! Pontrúgáshoz jutottunk, melyet Čermák tekert középre, Goure pedig magasra emelkedve próbálta befejelni a kapuba a labdát, de az irányzékkal volt némi gond.
25
Sárga lap a csapatnak FC ViOn Zlate Moravce (Majdan).
24
Alacsony színvonaló, kevés helyzettel tarkítot a játék. Sajnos sok hibával játszunk. A B-közép viszont mindent beleadad, és ha kisebb számban is, mint azt eddig megszokhattuk, de most is megállás nélkül buzdítják a fiúkat.
20
Andzouana előtt nyílik meg a terület, de végül rossz megoldást választ.
17
Védekezésre van berendezkedve a ViOn, ez az eddigi játékból egyértelmően lejön. Nagy gólhelyzetet viszont még nem sikerült kialakítanunk.
14
Vitális veszíti el a labdát, ezzel ered meg Čerepkai. Az ellenfél játékosa viszont egy sarokrúgásnál nem tud többet kihozni a támadásból.
11
Szépen kidolgozott akció végén Goure lába lendül, de nagyon kiszorított helyzetből próbálkozozik a lövéssel, a támadás így csak szöglettel zárul.
8
A bal oldalunk az aktívabb, már a harmadik támadást vezetjük ezen a szélen, Čermák centere ezúttal viszont a senki földjén landolt.
5
Ismét Čermák ad középre. Ezúttal fejjel próbálkoznánk, de nem pontos a labda.
3
Hideg, télies idő uralkodik a MOL Arénában, egyedűl a pályán lévők nem fáznak. Igyekeznek is minél többet mozogni, sőt Čermák beadásával Goure már a kaput kereste, de sajnos nem találta meg.
1
A mérkőzés elkezdődött.
Mindkét csapat edzőt váltott a válogatott szünetben. Nagyjából két óra múlva kiderül, hogy Munoznak vagy Hippnek jön ki jobban az első lépés.
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 15:00-kor kezdődik.